Субота, 16.12.2017, 20:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Василівська центральна районна бібліотека для дорослих

УВАГА!!!
Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі
Форма входу

                           

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Адреса: 71630 м. Дніпрорудне вул.Набережна, буд. 13

 

 

  

Телефон: (06175) 6-27-81

 

  Сайт:

 

Бібліотека працює: 09.00 - 18.00

Перерва: 14.00 - 15.00

Вихідний: неділя, понеділок.


Завідувач бібліотеки - Петренко Тетяна Вікторівна


Центр регіональної інформації

 

Забезпечити прозорість роботи місцевої влади бібліотекам ЦБС вдається за допомогою Центрів регіональної інформації (ЦРІ). Такий центр діє при Дніпрорудненській міській бібліотеці, якарішенням виконкому Дніпрорудненської міської ради від 18 жовтня 2005 року №309. визнана офіційним засобом інформування населення, суб’єктів господарської діяльності та оприлюднення відповідно до чинного законодавства нормативно – правових документів, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом.

Його діяльність базується на таких основних напрямках, як: збір, накопичення та зберігання матеріалів регіонального характеру; обслуговування користувачів та надання їм вільного доступу до інформаційних ресурсів органів місцевої влади і місцевого самоврядування, а також створення умов для спілкування населенням з владою

Створені інформдосье:

- Рішення Дніпрорудненської міської ради;

- Рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради;

- Місцеві Програми;

Ведеться картотека « Місцеве самоврядування». Створений Центр регіональної інформації дозволяє інформувати широке коло користувачів, які потребують конкретної, обґрунтованої та об’єктивної інформації з усіх питань, що стосуються життєдіяльності регіону.


Від щірого серця           

     01грудня клуб « Ветеран » і міська Дніпрорудненська бібліотека провели вечір-відпочинку « Від щірого серця » для ветеранів народної освіти. В фойє клубу оформлена 
книжкова виставка « Рецепти здоров’я та довголіття »
     В залі зібралась інтелігенція міста – ветерани народної освіти: вихователі дошкільних закладів, вчітелі школ, викладачі індустріального техникуму і професійного ліцею.
     Серед Почесних гостей провідний спеціаліст по гуманітарним питанням виконкому міської ради Н.П.Джемела, директор Індустріального техникуму Н.В.Новік, заведуюча
дошкільним навчальним закладом №5 « Теремок » Н.В.Новохатська.
     Богато теплих слів лунало на адресу ветеранів:  « Разом з будевельниками, гірниками ви є гордістю  нашого міста, тому що ваші вихованці, учні, став дорослими працюють в цехах ЗЗРК, педагогічній ниві, у бізнесі, подають наше місто у других регіонах України та за ії межами »
     Ювілярам зустрічі були вручені квіти та сувеніри, вироблені руками дітей.
     У формі гри  бібліотекар О.І.Кропива провела учбову розминку: ветерани продовжували рядки популярних казок, віршів, прислів’я, приказки та інше.
    На зустрічі виступала концертна бригада клубу « Ветеран », і трио « Співучій колорит » ПК « Гірник ».

   ​​​​​​​


   І поліг народ, наче скошено поле.

25 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. 
    Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор , який призвів до небачених безневинних жертв.
    Згідно з дослідженнями Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України, демографічні втрати від Голодомору 1932–1933 років в Україні становлять 3,2 мільйони осіб. 
                   Пекельні цифри і слова
                   У серце б’ють, неначе молот,
                   Немов прокляття ожива,
                   Роки ті чорні, голод…голод…
   24 листопада о 13-00 г. в читальному залі Дніпрорудненської міської бібліотеки відбувся захід «І поліг народ наче скошене поле », присвячений вшануванню пам'яті жертв голодомору.
  На заході були присутні: Заступник міського голови Староконь Б.Ю, молодь міста,читачі, представники ветеранських організацій. 
   Ведучі заходу-пам'яті Ірина Гончарова та Валентин Зборовський  об'явили хвилину мовчання на вшанування пам'яті жертв голодомору.
    Заступник міського голови Староконь Б.Ю. призвав молодь ніколи не забувати цієї страшної трагедії.
  Працівниками міської бібліотеки до річниці пам'яті жертв голодомору організовано виставку: « Вогонь скорботи в серці навіки» 
    У виконані учасників дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко»,(керівник Лисенко В.В.) прозвучала «Молитва за Україну». Оксана Беспалько і Таміла Цимбаленко заспівали зворушливу пісню «Запаліть свічки», а у виконанні Народного хору «Калина» (керівник Цимбаленко Т.В.) звучали пісні про Україну.
   Нехай  для всіх нас Голодомор 1932-1933 років, для громадян нашої незалежної держави, співвітчизників за кордоном, для всіх людей доброї волі й чистої совісті стане актом поминальним, жестом покаяння і перестороги.

     


 21листопада у Дніпрорудненський міській бібліотеці відбулась година патріотизму « Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива ». На зустрічі були присутні учні та суденти – представники усіх учбових закладів міста.
 З днем Гідності та Свободи усіх привітала секретар міської ради Лариса Петрівна Решетняк.
 Ведучі: Н.Шадріна та Б.Петренко розповіли про Майдан 2004 року та Революцію Гідності, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Тому усі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.
 На зустрічі лунали авторські вірші, присвячені Героям Небесної Сотні та воїнам АТО у виконанні дніпрудненських поетів Л.Дзвонок та Б.Петренко.
    Закінчилось свято « Молитвою за Україну », яку заспівала Валентина Лисенко.
А у ранці пройшла година пам’яті у Дніпрорудненському індустріальному технікуму ( гр. ПР-14 ) , яку провела бібліотекар О.Кропива та викладач М.О.Бойко.

  

   


Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею.

    В міській бібліотеці Палацу культури "Гірник" пройшла зустріч з першобудівниками міста - Почесним громадянином міста Анатолієм Стефановичем Бєловим і будівельниками Дніпрорудного. 
    На вечір-зустріч зібралися представники усіх поколінь дніпрорудненців, щоб привітати Анатолія Стефановича,  і згадати про тих людей, які побудували місто і комбінат. Згадати про людей, які стали справжніми творцями історії нашого міста.

    Почесними гостями були:
 Чуприна Василь Дмитрович - бригадир монтажників, 
Костюк Петро Дмитрович - каменяр, 
Левченко Олексій Іванович – бригадир теслярів,
 Бондаренко Микола Лаврентійович - виконроб, 
Трясак Валентина Олександрівна - штукатур, 
малярі: Костюк Людмила Павлівна, Волошина Тетяна Іванівна,  Саєнко Наталія Іванівна.  


    У кожного з них позаду – велике трудове життя, наповнене  звершеннями, самовіддачею, плідною працею. Вклад будівельників в створення Дніпрорудного увічнений. Виросли нові будинки, з'явилися нові вулиці: Героїв праці,  Ентузіастів, Шахтарська... 
            Місцеві поети присвятили нашому місту і будівельникам свої вірші. Із задоволенням присутні слухали вірші Людмили Дзвонок, Надії Литвінцової, Інгі Ус, Віктора Висоцького, Валентина Зборовського.
    Щедрими оплесками зустріли солістку Валентину Лисенко, дует "Співочий колорит" у складі Таміли Цимбаленко і Валентини Лисенко... 
    Дуже зворушливою вийшла ця зустріч. Зігріла усім душу, по-доброму нагадала про хороше, відсунула проблеми і надовго зарядила радістю і настроєм. 

 


Поетичний травень

19  травня в Дніпррудненській міській бібліотеці відбувся  традиційний «Поетичний травень» - свято, яке бібліотека проводить з 1989 року.  Дуже символічно, що зустріч з поетами відбулася в день 85- річчя П. Ребра – одного з основоположників цього літературного свята (1965 р.)    Про життєвий і творчий шлях поета розповіла наша активна читачка, філолог – Валентина Федорівна Бінчева. Вірші П.Ребра читали: Борис Петренко, Дмитро Кропива,Валентин Зборовський, Валентина Бінчева.

    В другій частині свята свої вірші прочитали присутнім в залі дніпрорудненські поети: Людмила Дзвінок, Інга Ус, Віктор Висоцький, Лідія Гнусова, Олена Борисенко, Надія Літвінцова, Валентина М`ясникова і Борис Петренко.

    На святі звучали пісні у виконанні Валентини Лисенко, Вікторії Дон, Івана Вихрова.

28 –й  «Поетичний травень» в Дніпрорудному  відбувся!

  


Свято вишиванки

12 травня у  Дніпрорудненській міській бібліотеці   ми разом  з  користувачами  святкували  чудове  свято – День вишиванки. Мета заходу – вдягнути цього дня вишиванку, національний український одяг, як символ єдності українського народу. 
Це всеукраїнське свято покликане зберегти народні традиції. Воно проводиться з метою популяризації  літератури із народознавства, історії нашого народу, звичаїв, щоб пробу¬дити цікавість користувачів бібліотеки до історіі свого  народу.
Засноване у 2007 році свято вишиванки стрімко набуває популярності. Це чудове свято демонструє, що ми, українці,  сильні духом, ми – високо патріотичний народ, любимо свою країну, її історію, її культуру.

  
 


«І пісня йшла дорогами війни»

4 травня Дніпрорудненська міська бібліотека спільно з бібліотекою сімейного читання провела літературно-музичний вечір «І пісня йшла дорогами війни». На вечорі були присутні члени товариства «Діти війни», ветерани праці, читачі.
     В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Безсмертя звитязі людській», фотографії воєнних років із сімейних альбомів, на столах – тексти пісень воєнних років.
    Війна і пісня: що може бути спільного? Здавалося б, тягар і страждання воєнного періоду не залишає місця для пісень… Та пісня завжди супроводжувала солдата в поході і на відпочинку, а іноді і в бою.
     «Священная война». З цією піснею на вокзалах Москви рідні та близькі проводжали солдат на смертельний бій з фашизмом, вона стала нібито народним гімном, її повторювали на фронті і в тилу. Про історію творіння цієї пісні розповіла завідуюча бібліотеки Т.Петренко.
     Присутні з великим задоволенням співали пісні воєнних років: «Катюша», «Синий платочек», «На безымянной высоте», «В землянке», «Споемте, друзья» та слухали розповіді про пісні.
      Свій пісенний подарунок ветеранам підготували учасники дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко» – вони виконали тематичні пісні, присвячені Дню Перемоги (керівник Валентина Лисенко).
     На вечорі лунали вірші Б.Окуджави «До свидания, мальчики» у виконанні Вікторії Кисельової (бібліотека сімейного читання), К.Симонова «Жди меня» у виконанні Валентина Зборовського, Бориса Петренко «Память о войне» в авторському виконанні.
    І, звичайно, лунала улюблена пісня «День Победы», а про її створення розповіла завідуюча бібліотеки сімейного читання А.Радецька.
    Тепло приймали глядачі пісенний дует Марії Каменєвої і Євгена Бадюка. Іще довго звучав баян в руках Івана Вихрова, а присутні згадували все нові і нові пісні…
    Ми знаємо, якою ціною була завойована Перемога, і завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав життя за Батьківщину. А пісні тих далеких років ми співаємо і зараз, тому що вони допомагають нам стати сильнішими, мужніми, людянішими.

     
 


19 квітня в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся вечір романсу «Від серця до серця».
      В творчій зустрічі приймали участь  секретар міської ради Л.П. Решетняк, робітники  бібліотеки та ПК «Гірник»,  дитячих дошкільних закладів, представники індустріального технікуму, гімназії «Софія», школи «Талант» творча інтелігенція міста.
      Відкрилась зустріч старинним українським романсом «Місяць на небі» у виконанні Валентини Лисенко та Таміли Цимбаленко. Ведучі вечора Тетяна та Борис Петренко розповіли про особливість цих вокальних творів, започаткованих в Іспанії в 13 -14 віках у творчості  подорожуючих поетів – трубадурів,з’єднаних у собі прийоми речитативу, непевного початку і мімічного танцю. Романси часто короткі по об’єму, звучання їх не голосне і звернене не до масової аудиторії слухачів, а до кожного сидячого в залі, так просто і сердечно ведеться в них розповідь про самі, здавалось би, потаємні почуття, переживання, глибокі роздуми.
    На зустрічі продзвеніли   романси: із кінофільму «Жестокий романс», та рок опери      А. Рибникова «Юнона и авось» у виконанні Ольги Глушко і Фелікса Дробишева;              К. Міладзе Оттепель» у виконанні Ганни Іванченко та Ольги Потурвай. Романс В.Челенцової «Одні»пролунав у виконанні Вікторії Дон. 
    Сучасні романси подарив слухачам Фелікс Дробишев.
    Тепло приймали глядачі романс О.Білаш « Ясени» у виконанні Таміли Цимбаленко.
На вечері  читали вірші Л.Українки,О.Пушкіна,С.Єсеніна, М.Цвітаєвої, О.Олеся, О.Блока,
Л.Костенко у виконанні Лариси Решетняк, Бориса Петренка, Дмитра Кропиви, Марини Вороніної, Романа Кудрова та Валентини Мясникової.
     Вечір романсу удався на славу! Гості  довго не хотіли покидати  зал…Іще довго в бібліотеці було чути тихе звучання гітари. А також подяку в адресу талановитих учасників вечора, який на короткий час переніс в  мир чарівного романсу.

   


 


За чисті душі, що злетіли в небо

17 лютого 2017 року в Дніпрорудненській міській бібліотеці  відбувся історичний екскурс «За чисті душі, що злетіли в небо», присвячений Героям небесної сотні. 
    Цей історичний екскурс – дань пам’яті справжнім Героям України, їхньому героїзму, мужності, безмежної любові до рідного народу, прагненню жити у державі, де поважається людська гідність, свобода слова та віросповідання, де немає насильства, корупції, де є можливість розвиватись, жити заможно і щасливо.
    Ведучі історичного екскурсу поет Б.Ю.Петренко та бібліотекар Н.В. Шадріна пригадали, як розпочинався і постав мирний Майдан, учасниками якого, здебільшого, були студенти, молодь... Пригадали Героїв небесної сотні, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін, щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.
    Студенти Дніпрорудненського індустріального технікуму Олександр Куликов, Микита Щербань, Дмитро Сапронов та Вадим Гурц прочитали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні.
    Дніпрорудненська поетеса Людмила Дзвонок ознайомила присутніх з книгою «Поетична енциклопедія. Герої майдану», яка була видана до третьої річниці Революції Гідності і присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Поетеса прочитала свої вірші, що були надруковані в цій книзі, та розповіла про музей Героїв Небесної Сотні, в якому відбулася презентація книги.
    ...Коли зазвучав гімн Небесної Сотні, присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.
    Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

    


20 січня в Дніпрорудненскій міській бібліотеці відбувся літературно-музичний захід « Соборна моя Україно! », присвячений Дню Соборності України.

          В читальній залі на флагштокі – прапор України; оформлена книжкова виставка

« Соборність душ єднає Україну ».   До початку свята грають музичні композиції про Україну. Свято супроводжується відео слайдами.

           На святі присутні секретар міської ради Л.П.Решетняк, замісник міського голови Б.Ю.Староконь, учні – представники усіх учбових закладів міста.

          Ведучі Ірина Гончарова та Валентин Зборовський розповіли про особливу дату в історії України – 22 січня 1919 року, коли був проголошений акт Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу, саме цей день прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

          Багато щирих слів було промовлено про Батьківщину, рідну мову, державні символи України.

          На святі лунали пісні про Україну у виконанні народного хору « Калина », дитячого  ансамблю « Намистечко ». Місцеві поети Б.Петренко, Л.Дзвінок, В.Зборовський читали свої улюблені вірші про Україну.

         Наприкінці свята лунала пісня « Рідна Україна » у виконанні вокального тріо, увесь зал стоячи підспівував та аплодував.  

     


Поетична зустріч в бібліотеці

18 січня у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулась поетична зустріч «Стихи, рожденные рудой», яка була присвячена 47-річниці ПРАТ ЗЗРК.

             На зустрічі були присутні секретар міської ради Л.П.Решетняк, голова товариства «Діти війни» Н.Л.Бондаренко, голова територіальної ради ветеранів В.І.Зборовський, учні професійного ліцею та студенти індустріального технікуму, читацький актив.

           Читачка Валентина Федорівна Бінчева розповіла присутнім про будівництво комбінату, про гірників і городян, які оспівали у своїх творах працю шахтарів і своє рідне місто.

           На святі були прочитані вірші гірників Володимира Світліцького – прохідника шахти «Південна», Дмитра Байдакова – прохідника «Шахтоспецбуду», Михайла Гарячева – помічника керівника проходки,  Олександра Григорчука – голови профкому комбінату, Лева Бичкова – старшого геолога шахти «Експлуатаційна» та інших.

          Вірші читали секретар міської ради Лариса Петрівна Решетняк, учні професійного ліцею Ігор Волошин, Максим Вієнко, Артем Поліванов, Катя Капля, Влад Грінченко, а також дніпрорудненські поети Віктор Висоцький, Валентин Зборовський, Лідія Медведь та Борис Петренко.

          У виконанні Валентини Лисенко пролунали пісні про Дніпрорудне. А Фелікс Дробишев написав пісню на вірші Л.Бичкова та подарував її  учасникам зустрічі.

   

       

 


4 січня в Дніпроруненській міській бібліотеці відкрилась виставка творчих робіт учнів художнього відділення Дніпрорудненскої музичної школи « Новий рік – зимова казка ». На виставці - дитячі роботи із нетрадиційних матеріалів: ялинки з раковин, макаронів, серветок, мочала, мішури та інші.; новорічні шари з прикрасами з пластиліну , паєток, бусин; новорічні композиції свята в домі; малюнки новорічної тематики. Виставка подобається і малюкам , і дорослим. Усіх дивує творча фантазія дітей та їх працьовитість.

Виставка буде працювати до 31 січня 2017 року.

      

 


Миколай  іде -  свята веде             

Під такою назвою а Дніпрорудненській  міській бібліотеці відбулось фольклорне свято , учасниками якого стали учні середньої школи «Талант», дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко», вокального ансамблю «Бриз» та читачі бібліотеки.
      Бібліотекар Олександра Кропива розповіла присутнім про Свято Миколая, одного з найулюбленіших святих у православному світі. Він прославився  і як великий угодник Божий, тому в народі його називають Миколою Угодником. Християни вірять, що  і по сей день він творить чудеса для людей, особливо для дітей, тому його ще називають Миколою Чудотворцем.
      Прийшов Миколай і в нашу бібліотеку. Учні  6-А класу середньої школи «Талант»
( класний керівник І.І.Недільська) показали театралізовану сценку, яка відтворила фольклорні традиції Дня Святого Миколая, ведучу роль в ній зіграв учень 9 класу Андрій Самусенко. Учасники дитячого фольклорного ансамблю «Намистичко»(керівник В.Лисенко) і ансамблю «Бриз»(керівник О. Беспалько) подарували глядачам  тематичні та новорічні пісні. Завершилось свято солодощами, які Миколай подарував дітям, юним  самодіяльним артистам.

  


  « Схилимо голову в скорботі »

24 листопада в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся вечір-пам’ять « Схилимо голову в скорботі », присвячений Дню вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, підготовлений разом з ПК « Гірник ».

В бібліотеці оформлена книжкова виставка « Голгофа голодної смерті » та стенд, що засвідчує сторінки голодомору в Україні 1932-1933рр.

Горять свічки, на рушнику - окраєць чорного хліба, колоски з чорною стрічкою.

Звучить сумна мелодія. Ведучі відкривають захід-пам’ять та розповіають про страшну трагедію, яку пережив український народ у 30-х роках, лунають пісні

« Зажгите свечи » і «Молитва за Україну» у виконанні О.Беспалько, Т.Цимбаленко і В.Лисенко. А на екрані - відеопоказ про голодомор.

На вечорі були присутні: секретар міської ради Л.П.Решетняк, заступник міського голови Б.Ю.Староконь, представники громадських організацій, шкіл, ліцею, технікуму.

Присутні вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

 


 Напередодні Дня бібліотек в літературній вітальні Дніпрорудненської міської бібліотеки відбулася  презентація поетичного альманаху «В стенах «Серебряного века»».

                 Серед гостей- учні гімназії  «Софія», Дніпрорудненського професійного ліцею та читачі бібліотеки.

                 Свої вірші із поетичного альманаху читали автори: Олена Борисенко, Віктор Висоцький, Людмила Дзвонок, Валентин Зборовський, Лідія Мєдвєдь (Гнусова), Надія Літвінцова, Борис Петренко, Інга Ус.

                  На святі дзвеніли пісні у виконанні лауреата ХІV Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Купальські зорі» у місті Гола Пристань – Валентини Лисенко.

                  Свято було присвячено Всеукраїнському дню бібліотек.

     


 

Презентація поетичної збірки

 

16 липня 2016р. у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулася презентація поетичної збірки Дніпрорудненських поетів «Городу родному», присвяченій 55-річчю міста.

     На зустрічі були присутні міський голова м.Дніпрорудне Юрій Коробов, секретар міської ради Лариса Решетняк, група депутатів міста-побратима Гола Пристань на чолі з міським головою Олександром Бабичем.

     Свої вірші читали автори Сергій Бобошин, Віктор Висоцький, Валентин Зборовський, Роман Кудров, Надія Літвінцова, Світлана Платонова, Лариса Решетняк, Наталія Решетова.

     На святі лунали українські пісні у виконанні лауреата Всеукраїнського пісенного фестивалю « Купальські зорі - 2016 » (1 місце) Валентини Лисенко, яка була нагороджена відзнакою «За заслуги перед м.Дніпрорудне - 2016».

    Презентація пройшла у святковій атмосфері.

 

 


До Міжнародного дня захисту дітей в Днепрорудненскій міській бібліотеці була відкрита виставка творчості учнів художнього відділення дитячої музичної школи

«Ми родом з дитинства ».
Всі діти – мрійники. Вони придумують свій світ – казковий, фантастичний, чудовий, де всі дівчатка- принцеси, а хлопчики – лицарі, де панує справедливість, краса та чари.
У дивний світ дитячої фантазії поринули читачі бібліотеки, учні, студенти, жителі та гості міста.

    


«Поет, патріот людина»

 В літературній вітальні Дніпрорудненської міської бібліотеки відбувся тематичний вечір   присвячений 80-річчю В.О.Коротича – українського поета, прозаїка і публіциста.

      На зустрічі звучали вірші поета, які читали Валентина Бінчева, Валентина М’ясникова, Валентин Зборовський та Борис Петренко.

      Пісні на вірші В.Коротича виконував Фелікс Дробишев.

 

 «Поетичний май» в Дніпрорудному

18 травня в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся «Поэтический май» .Це свято бібліотека проводить з 1989 року. На поетичній зустрічі були присутні - секретар міської ради Лариса Петрівна Решетняк, читачі бібліотеки, студенти індустріального технікуму і ветерани праці.

Свої нові вірші читали дніпрорудненські поети:Людмила Дзвонок, Віктор Висоцький, Валентин Зборовський, Олена Борисенко, Лідія Гнусова, Надія Литвінцова, Фелікс Дробишев, Раїса Зиміна, Валентина М’ясникова, Борис Петренко.

Вечір прикрасили пісні у виконанні Валентини Лисенко.


 

26квітня Україна і світ відзначатимуть  30-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС.

          Цій сумній даті Дніпрорудненська міська бібліотека-філіал присвятила годину-реквієм « Чорнобиль – біль наш довічний », яка відбулася 22 квітня в читальній залі.

          Працівники бібліотеки розповіли студентам технікуму про тих, хто ризикуючи своїм життям брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував до нового життя обпалену радіацією землю, та ціною власного життя та здоров’я захистили нашу державу від атомної загрози.

Пам’ятаймо про це!


Збережемо наш край блакитним і зеленим

З метою формування екологічної культури у студентів, етичних взаємовідносин людини з природою, розширення уявлення про екологічне становище запорізького краю Дніпрорудненська міська бібліотека-філіал для  студентів Дніпрорудненського індустріального технікуму ( гр. № ПР-13) провела виховну годину «Збережемо наш край блакитним і зеленим». Сподіваємося, що цим заходом ми ще раз наголосили на тому, що кожен із нас повинен усвідомлювати відповідальність за утримання у належному стані довкілля рідного краю. 

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Свята
Календар свят України. Мова ділового спілкування
від "ЛІРИ"