Неділя, 28.02.2021, 00:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Василівська міська бібліотека
Комунального закладу
«Василівська Публічна бібліотека»
Василівської міської ради
Запорізької області

УВАГА!!!
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі
Форма входу

                           

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Адреса: 71630 м. Дніпрорудне вул.Набережна, буд. 13

Телефон: (06175) 6-27-81

Бібліотека працює: 09.00 - 18.00    Перерва: 14.00 - 15.00      Вихідний: неділя, понеділок.


Завідувач бібліотеки - Петренко Тетяна Вікторівна


Центр регіональної інформації

 

Забезпечити прозорість роботи місцевої влади бібліотекам ЦБС вдається за допомогою Центрів регіональної інформації (ЦРІ). Такий центр діє при Дніпрорудненській міській бібліотеці, якарішенням виконкому Дніпрорудненської міської ради від 18 жовтня 2005 року №309. визнана офіційним засобом інформування населення, суб’єктів господарської діяльності та оприлюднення відповідно до чинного законодавства нормативно – правових документів, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом.

Його діяльність базується на таких основних напрямках, як: збір, накопичення та зберігання матеріалів регіонального характеру; обслуговування користувачів та надання їм вільного доступу до інформаційних ресурсів органів місцевої влади і місцевого самоврядування, а також створення умов для спілкування населенням з владою

Створені інформдосье:

- Рішення Дніпрорудненської міської ради;

- Рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради;

- Місцеві Програми;

Ведеться картотека « Місцеве самоврядування». Створений Центр регіональної інформації дозволяє інформувати широке коло користувачів, які потребують конкретної, обґрунтованої та об’єктивної інформації з усіх питань, що стосуються життєдіяльності регіону.


     23 серпня Україна відзначила велике свято – День Державного  Прапора України.
Це свято данина поваги символу держави. Під сіньо-жовтим знаменом український народ утвердив богатовікову мрію про державність і незалежність.
З нагоди державних свят в Дніпрорудненській міській бібліотеці були оформлені книжкові виставки:
     - « Наша святиня: Державний Прапор України »;
     - « Омріяна віками Незалежність »;
     - « Дніпрорудне – це Україна »

.  


Кобзареве слово - вічне

       Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу, який всі свої сили та життя  віддав служінню людям .         .
Його поезія викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою  і народною мудрістю.
        Днірорудненська міська бібліотека разом зі студентами Індустріального колледжу   11 березня провели поетичну годину «Кобзареве слово - вічне»,  присвячену 206 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
          Студенти з великою цікавістю слухали бібліотекарів Н.Шадріну та О. Кропиву про нелегке дитинство Т.Г. Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс, а також дізналися про творчість Тараса.
            Під час поетичної  естафети студенти    Нікита Кузнецов, Настя Сабліна, Ангеліна Бойко, Олександра Богун, Микита Бурковський та Вадим Лебединський читали  вірші з «Кобзаря». 
   В заключному слові викладач ДІК Майя Олександрівна Бойко підкреслила, що і зараз творчість Шевченка стала невід’ємною часткою духовного життя народів світу, їх зброєю в боротьбі за суспільну думку, мир, свободу й демократію. Минатимуть роки, змінюватимуться покоління та твори великого Кобзаря завжди будуть новими і актуальними.

      Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в творчуій вітальні ПК «Гірник» відбувся захід «Жінки, як голос України». У підготовкі та проведенні заходу взяли участь міська бібліотека, бібліотека сімейного читання, ПК « Гірник »,  музична школа, Центр дитячої та юнацької творчості.
Розпочалася зустріч презентацією літературного проєкту київського видавництва «Видавництво» - «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона». Цей двотомник побачив світ у 2019 році і був покликаний переконати читачів у тому, що в історії України є багато успішних жінок, які незважаючи ні на які перешкоди та соціальні стереотипи, йшли своїм шляхом та досягали поставлених цілей. Прочитати тут можна про різноманітні професії, які підкорила героїня, знайти людину для наслідування Всі присутні не тільки змогли послухати захоплюючі розповіді про досягнення жінок, а й роздивитися ілюстрації, які були представлені на виставці.
Є чимало відомих постатей жінок, чиї життєписи надихают, про кого згадують на шкільних уроках, у публічних лекціях і політичних промовах. Але важливо не тільки шукати героїнь деінде у світі, а й розуміти, що вони тут, поруч. І наше Дніпрорудне не виключення. За високі досягнення в галузях освіти, культури та спорту, активну громадську діяльність з 15 осіб - 5 жінок нашого міста удостоєні звання «Почесний житель міста»
та 6 з 27 осіб отримали відзнаку «За заслуги перед містом Дніпрорудне»:
В заході взяли участь Л.А.Гнусова, В.Д.Пилипенко, Л.В.Аполосова, Л.В.Дон, В.В.Лисенко та тато О.В.Філіпʼєвої В.О.Філіпʼєв, які дали присутнім поради, як досягати своїх мрій.
Слідуюча сторінка зустрічі називалася «Дівчата можуть все» і розповіла про сильних дівчат та жінок м.Дніпрорудне, які обрали для себе професію з чоловічим характером та волею.
1-а героїня – Карина Колеснік – Чемпіонка світу з сумо, володарка повного комплекту медалей чемпіонатів світу, дев’ятиразова чемпіонка Європи.
2-а героїня – дворазова майстер спорту з дзюдо та бодібілдінгу, тренер з фітнесу і бодібілдінгу спортивного клубу «Металіст» м.Харків – Аня Ус .                                                                                            3-а героїня – Лілія Аполосова - Легкоатлетка, чемпіонка України та світу з метання списа серед ветеранів. 
Поряд з декількома тисячами чоловіків ЗЗРК, працюють сміливі, впевнені, витривалі, зосереджені та веселі жінки комбінату. Вони також були присутні в залі: Алла Віталіївна Романько – токар ремонтно-механічного цеху, Марина Яківна Горошко – слюсар лабораторії автоматизації технологічних процесів, Світлана Миколаївна Шулятьєва – електрослюсар черговий з ремонту устаткування лабораторії автоматизації технологічних процесів, Ганна Павлівна Питиляк – токар цеху закладки виробленого простору в шахті.
Героїні поділилися роздумами, чому обрали саме цю професію, які риси характеру потрібні для певної професії, як виховують своїх дітей та яким повинен бути чоловік, щоб їх підкорити?
Серед почесних гостей заходу був присутній міський голова Юрій Миколайович Коробов, який сказав гарні слова про жінок, привітав з прийдешнім весняним святом та подарував квіти видатним жінкам.
Поділився міський голова і прємною для нашого міста новиною: 5 березня у м.Запоріжжі зі всього Василівського району, дві чарівні жінки саме з Дніпрорудного, отримають почесне звання «Господиня свого краю». Це – директор школи «Талант» - Здор Олена Василівна – у номінації «Жінка – працівник освіти і науки» та Лілія Вікторівна Аполосова – у номінації «Жінка-спортсменка». 
Увесь захід був доповнений музичним супроводом викладачів Дніпрорудненської музичної школи, піснями у виконанні Ярослава Бабіча, учня музичної школи, солістів ПК «Гірник» Валентини Лисенко, Оксани Безпалько та Сергія Малиша.
Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Всі присутні висловили бажання проводити такі зустрічі частіше.

      

 

 


      У дніпрорудненській міській бібліотеці пройшла виставка робіт художнього відділення дитячої музичної школи. Юні художники брали участь у обласному конкурсі образотворчого мистецтва « Улюблені герої українських казок ».
    На виставці були представлені роботи з живопису та ліплення. Вісім юних дніпрорудненських  художників  зайняли призові місця.
    Виставка сподобалась як дорослим, так і малюкам, які з задоволенням відгадували героїв казок і були дуже раді, коли це вдавалося.

    
 


 Дніпрорудненська міська бібліотека разом з ЛІТо « Горизонт » провели поетичний захід « Пламенное сердце поэта », присвячений 130-річчю Бориса Пастернака- російського поета, прозаїка, лауреата Нобелевської премії, творчість якого вже давно стала надбанням всесвітньої літератури.
            Про життєвий шлях і творчість поета розповів Борис Петренко. Вірші поета читали Валентина Бінчева, Євген Бодюк, Людмила Дзвонок, Валентин Зборовський, Роман Кудров та Володимир Ликов.
            На вечорі з екрана лунали пісні на вірші Б.Пастернака « Гамлет », « Никого не будет дома », « Снег идет » та « Зимняя ночь ».
           А дніпрорудненський художник Олександр Клюянов подарував бібліотеці портрет поета авторскої роботи.      У другому відділенні свята глядачі мали можливість послухати бардовські пісні автора-виконавця Олега Волоса.

   

 


Крути

     29 січня наша країна на державному рівні вшановує відвагу, вічну пам’ять загиблих студентів-гімназистів в  бою під Крутами.
        Більше 100 років відділяють нас від того часу, та події 29 січня 1918 року живуть в душі українськаго народу, бентежать його сердце.
    Дніпрорудненська міська бібліотека разом зі студентами Індустріалного коледжу провели урок пам’яті «Крути, Крути... Довік не забути»
       Ведучи зустрічи  Бойко М.О. та студентка Сливко Анастасія розповіли про трагічні події 29січня 1918року під станцією Крути,про героїзм і мужність юнаків, які ціною свого життя затримали більшовиків на декілька днів,чим дозволили урядові УНР добитися міжнародного визнання України на переговарах у Бресті.
 Павших в бою героів вшанували хвилиною мовчання.
 Студенти Сидоренко Настя, Маричева Вероніка,Кузніцов Микита, Щербань Марія, Іноземцева Дарья прочитали вірши присвячені героям Крут, потім переглянули документальний фільм «Герої Кут».
  Нехай пам’ять про героєв.які загинули під Крутами буде вічною.

   


Україна неповторна, єдина, свята 

22 січня, Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
День соборності України - свято народної єдності, яке визначається на державному рівні. Цей день, об'єднав українців східної та західної частини країни. Це означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.
В нашому місті 22 січня в читальному залі міської бібліотеки  відбувся святковий захід «Україна неповторна, єдина, свята », присвячений цій історичній події.
Зі святом Соборності України всіх присутніх привітала секретар міської ради Решетняк Л.П.
Художні колективи Палацу культури «Гірник» - вокальний дует «Співучий колорит», дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко» , керівник В. Лисенко, Народний хор «Калина» музичний керівник Кобіляцький Ю.Ю. , солісти та ведучі Катерина Шпонька та Олександра Дмитрук своїми музичними дарунками вітали всіх присутніх з Днем соборності України. Після закінчення свята всі присутні були запрошені в фойє Палацу культури зробити фото на пам'ять!
   

 


Як я знаю  свої права

В рамках Тижня права Дніпрорудненська міська бібліотека разом зі студентами індустрільаного коледжу провели правовий брейн-ринг «Як я знаю  свої права»  
   У правовому брейн-рингу брали участь 2 команди  студентів -  «Фемида»і  «Праволюби», кожна команда складалася із 5 учасників на чолі з капітаном. Ведуча заходу Бойко М.О. – викладач права. Оцінювало брейн-ринг журі, до складу якого увійшли :Сіроштан К.О. – заступник директора з НР, Кропива О.І. – бібліотекар міськой бібліотеки, Ложечнік К.С. – юрист ДІК.  
  Послідовність гри команд визначили жеребкуванням. У брейн-ринзі було 5 турів із завданнями формату «шифрувальник», «питання-відповідь», «правове рівняння», «конкурс капітанів», та юридична консультація.
 Вболівальники активно підтримували свої команди, відповідали на питання правової тематики та отримували бали за правильну відповідь. Під час виконання завдань студенти продемонстрували свої знання з питань правознавства. За результатами конкурсів було видно, що їх цікавить правознавство та їхні права, вони орієнтуються у видах відповідальності та вміють визначати види права у різних  життевих ситуаціях.
  Перемогу здобула команда «Праволюби», завдання були непростими але це додавало грі цікавості, дало можливість учасникам гри перевірити свої знання у різних галузях права.
         По завершенню заходу гравці команд отримали солодкі подарунки.
 

 

 


СНІД – не спить

Першого грудня світова спільнота відзначила Всесвітній день боротьби зі СНІДом, головною метою якого є привернення уваги суспільства до цієї проблеми.
 Дніпрорудненська міська бібліотека разом зі студентами Індустріального коледжу провела годину – застереження « СНІД – не спить ».
Юнаки довідалися  про ризики ВІЛ-інфікування, яке призводить до синдрому набутого імунодефіциту.Ведучі- викладач Майя Олександрівна Бойко та студентка Анастасія Сливко розповіли про Закон України «Про попередження захворювання на СНІД і соціальний захист населення», як проявляється захворювання, куди звертаться з приводу лікування, який зараз стан розробки медичних препаратів, як можно допомогти людині інфікованій ВІЛ, що означає червона стрічка та інші.
               Хвилиною мовчання студенти вшанували усіх людей, які стали жертвами цієї страшної хвороби.
                   Доповнили спілкування перегляд відеофільму та знайомство з буклетами про СНІД.


День Гідності і Свободи

21 листопада, Дніпрорудненська міська бібліотека та ПК "Гірник", зібрали учнів та студентів навчальних закладів міста, представників трудових колективів та ветеранських організацій на захід пам'яті.

День Гідності і Свободи - це вшанування тих подій сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе. Страшні події Голодомору 1932-1933 р.р. закарбувалися в пам'яті людей болючими чорними сторінками. Велика шана народу України за мужність і патріотизм, стійкість і незламність, за вміння у скрутну хвилину згуртуватися та підтримати один одного!

   

 


Вечір пошана

Творчі люди - це гордість нашої бібліотеки. Творчість - це талант, помножений на копітку працю. А творча людина - інакше колос, налившись силою землі і сонця, дарує людям хліб.

Про таку людину - нашу читачку, землячку, керівника дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко» - Валентину Володимирівну Лисенко - піде сьогодні мова, на днях вона відзначила свій 70-річний ювілей.

Більше 20-ти років Валентина Володимирівна відвідує нашу бібліотеку. На абонементі вона бере сучасну українську і світову літературу, а в читальної залі вивчає український фольклор, народні традиції і обряди, етнографію. По цій темі вона поставлена ​​на індивідуальну інформацію. Валентина Володимирівна є активною учасницею масових заходів, які проводить наша бібліотека.

Валентину Лисенко добре знають у Василівському районі, їй аплодували Запоріжжя, Гола Пристань, Севастополь і Західна Україна. У Дніпрорудному її називають «Наша народна артистка» і все це тому, що кожну свою пісню вона пропускає через серце і співає душею. Господь дав їй чудовий дар - голос, і вона щедро віддає його людям.

У 2016р. Валентина Володимирівна Лисенко нагорожена знаком «За заслуги перед містом».

На свято прийшли шанувальники її таланту: міський голова Ю.Н.Коробов, секретар міської ради Л.П.Решетняк, представники профкому ПАТ ЗЗРК і громадських організацій, ветерани ДК «Гірник», читачі бібліотеки.

Було багато теплих слів, посмішок і квітів. У завершені вечора Валентина Володимирівна виконала кілька українських пісень в тому числі «Друзі мої».
 
   


День Конституції України

28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою.

Напередодні державного свята в читальній залі дніпрорудненської міської бібліотеки (ПК «Гірник) була проведена година державності «Основа держави – основа і право», на яку були запрошені студенти Дніпрорудненського індустріального коледжу групи 1-го курсу ПЕ та ТБ (викладачі Г.В. Малтиз та М.О. Бойко).

Під час заходу викладач суспільних дисциплін М.О. Бойко та студенти  Олександра Лукаш, Анастасія Коба, Андрій Платонов, Владислав Четвертак прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до Нової Конституції України.

Студенти активно відповідали на питання бліц вікторини «А що таке Конституція для кожного з нас?», ознайомилися з книжковою виставкою «Конституція – компас держави».

Представлені матеріали надали можливість кожному ознайомитися з важливими етапами історичного розвитку України на шляху до становлення України як конституційної держави.

   По завершеню заходу присутні із задоволенням та великою зацікавленістю переглянули роботи учнів художнього відділу ДМШ «Запорізький край очима дітей». Книга відгуків цієї виставки, яка присвячена 80-річчю Запорізької області, поповнилася новими записами подяки.

 
 


Поетичний травень

25 травня у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулося свято поезії «Поетичний травень», яке проводиться у місті вже в 30-й раз, а також презентація нового поетичного альманаху «Радуга над горизонтом» літературного об’єднання «Горизонт».
      У заході взяли участь секретарь міської ради Л.П.Решетняк, представники ветеранських організацій, завідувачі бібліотек та шанувальники поезії.
       Завідуюча бібліотекою Тетяна Петренко розповіла присутнім про історію свята, яке народилося на Запорізькій землі 55 років тому, та про те, як це свято розпочиналося у Дніпрорудному. Вона також ознайомила присутніх з першими поетичними збірками дніпроруднеських поетів, а також з поетичними збірками наших друзів – поетів Запоріжжя, Василівки, Енергодару, Ялти та Кривого Рогу.
      Презентацію нової поетичної збірки провів керівник літературного об’єднання   «Горизонт» Б.Петренко. У святі взяли участь 14 поетів, які читали свої вірші. Лунали пісні у виконанні Лариси Фактуліної, Олега Волоса і Фелікса Дробишева.
      По завершенню свята поети подарували усім бібліотекам міста по новій збірці поетичного альманаху «Радуга над горизонтом».

  

    
 


"Зазирніть у матусині очі"

       23 травня у Дніпроруднеській міській бібліотеці відбулось літературно-музичне свято « Зазирніть у матусині очі » за участю дитячого фольклорного ансамблю « Намистечко » -
керівник Валентина Лисенко.
 Свято матері - це свято Божої матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя.
     На свято були  запрошені матусі і бабусі юних артистів і дітки намагались зігрити душу і серце кожної  з них. Лунали вірші, фольклорні пісні « Летіла зозуля », « Накрутили кучері дівчата », « Квіти для мами » - солістка Віка Волошина та інші. Сподобився гумор в виконанні Віталіни Чистякової, Лери Жадленко, Ганни Гапонюк. Тепло зустріли присутні молодшу групу хлопчиків з піснею « Телефончик ».
    Любов матері – найбільша коштовність у нашому житті. Любов до матері- найсвітліше щастя. Повноцінним, спокійним та радісним є життя людини, якщо ці два почуття бентежать ії думки, та керують вчинками. Адже мати – сонце нашого життя.
      Сімейний дует Валентини Лисенко та ії доньки – Оксани Бепалько - виконав пісню        « Родинне тепло ».
     Ведучі: Оксана Беспалько, Ганна Гапонюк, Ярослав Бабіч побажали всім матерям сердечного тепла, терпіння, доброти, ніжності і любові. 
      Завершився вечір піснею « Українська родина », яку співали усі учасники свята.
      Свято вдалося!
 


Без пам’яті не буде майбуття.

 8 травня у дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся захід- пам’ять « Без пам’яті не буде майбуття », присвячений до Дня пам’яті та примирення. Захід підготовлений разом з працівниками ПК « Гірник ».
                         У святі взяли участь секретар міської ради Л.П.Решетняк , провідний спеціаліст по гуманітарним питанням міської ради Н.П.Джемела, ветерани АТО, представники учбових закладів і суспільних організацій міста.     
                       У травні ми вшановуваємо пам’ять тих, хто поліг на полі бою, спаленних, знищених, закатованних, але не скоренних. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущею є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батькіщини, врятував світ від фашистської навали.Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів,зробити все для того, щоб ніколи не прервався зв’язок поколінь.
                    Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
                    У виконанні дитячого фольклорного ансамблю лунали  пісні про ветеранів.
                    Від воїнів АТО виступив  Олександр Яковенко :   « Сьогодні, захищаючи свою країну, ми відстоюємо незалежність.Через муки та біль, сльози та боротьбу народжується нація патріотів, сильних, вільних людей здатних захистити власний дім від зовнішьої агресії. Ми -  єдина Україна! Ми знаємо, що ми єдині, що Перемога буде за нами і іншого шляху у нас немає.»
                   По завершенню свята Оксана Беспалько виконала пісню « Молитва за Україну.»
                  На згадку про захід учасники свята зробили фото на пам’ять.
   


 19 квітня в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся вечір гумору         « Народ скаже, як зав’яже ». У заході взяли участь творчі працівники ПК « Гірник », народний хор « Калина », студенти індустріального коледжу, члени ЛІТо « Горизонт».   Мета заходу розкрити барвистий світ народних жартівливих пісень, прислів’їв, приказок, анекдотів, визвати інтерес читачів до народної творчості, почуття гордості за свою Батьківщину, її культурну спадщину. Виховувати повагу до надбань українського народу, заохочувати читачів до знайомства з малими формами фольклорних жанрів.
                    Завідувач бібліотеки Т.Петренко розповіла про роль українського фольклору, прислів’їв та приказок в житті народу.                   
 Студенти індустріального коледжу А.Щербань, Є.Романько, В.Денісюк,М.Гуцол ознайомили глядачів з добіркою українських та російських прислів’їв та приказок.  
                Народний хор « Калина » виконав українські пісні « Ой дощ, іде дощ », « Їхали три хлопці, три запоржці », « Сіяв мужик просо ».
                  На святі лунали гумористичні вірші П.Глазового. А.Данника у виконанні В.Кайомова, Н.Владимирової, В.Зборовського, Є.Бадюка, Р.Шайтанової.
                   Бібліотекар О.Кропива ознайомила глядачів з темою частівки, а учасники хору виконали низку частівок.        Про анекдоти розповіла бібліотекар Н.Шадріна, а В.Зборовський розповів низку українських анекдотів.
                  Завершилося свято виступом хору, який виконав попурі з українських жартівливих пісень.  Захід пройшов весело, було богато сміху та оплисків.
   

 


17 квітня відділ по взаємодії з персоналом ЧАО ЗЗРК організував для працівників комбінату і їх дітей в міській бібліотеці майстер-клас по декору пасхальних яєць.

У ролі наставника і консультанта виступила Олена Смирнова.  На цей раз майстриня познайомила своїх учнів з ще одним цікавим і модним handmade-способом декорування - так званої мотузяною технікою.

У ній немає нічого складного: поверхню  обмотують мотузкою або ниткою, а кінці надійно закріпляють. І тепер розкривається безмежний простір для творчості. Для того щоб учасники майстер-класу змогли в повній мірі проявити свою креативність і створити унікальний виріб, Олена Смирнова підготувала найрізноманітні намистини, стрази, стрічки та інші дрібні прикраси.

І дорослі, і діти з головою занурилися у творчий процес - і на завершення заходу у кожного був свій оригінальний і неповторний шедевр.

  

  


23 березня в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся творчий вечір Фєлікса Дробишева і Олега Волоса « Співай гітарна струна » за участю літературного об’єднання « Горизонт ».
Завідувач бібліотеки Т.Петренко розповіла про творчий шлях наших земляків, які співають разом більше 20 років.
Ф. Дробишев за фахом педагог, а О.Волос - висококваліфікований токар, робітник ЧАО ЗЗРК. Ф. Дробишев автор 2-х поетичних збірок « Марказмы » та « В лабиринте пара.docх – ов ».
Вечір відбувся у трьох відділеннях. У першому відділенні були виконані нові пісні на вірші дніпрорудненських поетів: Лева Бичкова, Лідії Гнусової ( Медведь ), Раїси
Зиміної, Ф.Дробишева.
У поетичних паузах свої вірші читали члени Літо « Горизонт »: Олександр Клюянов, Інга Ус, Надія Літвінцова, Віктор Висоцький, Людмила Дзвонок, Борис Петренко, Валентина М’ясникова, Єгор Семенов, Лідія Гнусова, Валентин Зборовський.
На вечорі також лунали популярні пісні відомих бардів, глядачі з задоволенням підспівували солістам. Вечір пройшов у творчий та дружній атмосфері.


З 6 по 20 березня у міській бібліотеці відбулась виставка Антоніни Пленик "Чарівний мир голки". На виставці було подано більше 30 –ти вишитих картин майстрині.
Люди спочатку не вірять, що картини вишиті. Помічають стібки лише після того, як підійдуть впритул до роботи. 
Серед представлених на виставці робіт є пейзажі, анімалістичні композиції та релігійні картини. Майстриня вишиває їх хрестиком,.
. "На вишивку йде багато часу.  В день працюю до 6-ти годин. Великі роботи вишиваю не менше 6 – 9 місяців", - розповіла майстриня.
За фахом Антоніна —викладач індустріального коледжу, має 3-х синів. Вишиває біля 12 років.
 Це ії перша виставка, яка  привернула до себе увагу горожан. Бажаємо майстрині надхнення та нових творчіх робіт.

 

 

&nbs

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Свята
Календар свят України. Мова ділового спілкування
від "ЛІРИ"