Неділя, 20.01.2019, 14:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Василівська центральна районна бібліотека для дорослих

УВАГА!!!
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі
Форма входу

                           

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Дніпрорудненська міська бібліотека – філіал

Адреса: 71630 м. Дніпрорудне вул.Набережна, буд. 13

Телефон: (06175) 6-27-81

Бібліотека працює: 09.00 - 18.00    Перерва: 14.00 - 15.00      Вихідний: неділя, понеділок.


Завідувач бібліотеки - Петренко Тетяна Вікторівна


Центр регіональної інформації

 

Забезпечити прозорість роботи місцевої влади бібліотекам ЦБС вдається за допомогою Центрів регіональної інформації (ЦРІ). Такий центр діє при Дніпрорудненській міській бібліотеці, якарішенням виконкому Дніпрорудненської міської ради від 18 жовтня 2005 року №309. визнана офіційним засобом інформування населення, суб’єктів господарської діяльності та оприлюднення відповідно до чинного законодавства нормативно – правових документів, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом.

Його діяльність базується на таких основних напрямках, як: збір, накопичення та зберігання матеріалів регіонального характеру; обслуговування користувачів та надання їм вільного доступу до інформаційних ресурсів органів місцевої влади і місцевого самоврядування, а також створення умов для спілкування населенням з владою

Створені інформдосье:

- Рішення Дніпрорудненської міської ради;

- Рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради;

- Місцеві Програми;

Ведеться картотека « Місцеве самоврядування». Створений Центр регіональної інформації дозволяє інформувати широке коло користувачів, які потребують конкретної, обґрунтованої та об’єктивної інформації з усіх питань, що стосуються життєдіяльності регіону.


Заходи до новорічних і різдвяних свят

 

Новорічна виставка майстрині Коваленко Ганни Олексіївни « Поросятко » ( кукли-попіки, витинанка )

« Новорічна казка ». Художній вернісаж

  


Хай буде пісня завжди з нами

        13 грудня  Православна церква відзначає  День святого апостола Андрія Первозванного. Цей день  відкриває цикл зимових різдвяних  та новорічних свят.
   « Хай буде пісня завжди з нами » -  під такою назвою пройшло музичне свято в Дніпрорудненській міській біблотеці, присвячене українській народній пісні.
     В вечорі взяли участь творчі колективи ПК « Гірник »: народний  хор « Калина », дитячий фольклорний ансамбль « Намистечко », вокальний гурт « Бриз », тріо « Співучий колорит ».
     Ведучі вечора Оксана Беспалько та Ярослав Бабіч розповіли, що українська пісня – могутнє духовне дерево. Українська пісня – це історія народу-трудівника, народу – воїна, що віками бився за свободу, витрачав свою силу, своє життя на виявлення своїх здібностей, на збереження своєї Гідності. Близько півмільйона пісень склав український народ. Пісня летіла у віки, вбираючі у себе мудрість століть і поверталася до людей, даруючі віру, надію і любов. У ній, як в українській вишиванці, переплітаються смуток і радість, зустрічі і розлуки.
    На вечорі лунали різні пісні: « Гілля, гілля, сірі гуси »,  « Летіла зозуля »; жартівливі: « Ой гоп, дини-дини», « Як діждали літа » та інші. Попурі з пісень про кохання співали усі присутні.
    На завершення свята завідувач бібліотеки Т.Петренко вручила наймолодшим учасникам солодощі. 

    


Є  права у кожного із нас

07 грудня в читальній залі Дніпрорудненської  міської  бібліотеки для студентів   індустриального коледжу був проведенний правовий екскурс «Є  права у кожного із нас», та презентація книжкової виставки.
    В процесі екскурса бібліотекар  Н.Шадріна ознайомила присутніх  з
матеріалами Генеральної Асамблеї ООН про проголошення 10 грудня 
1950 року Днем прав людини, з метою привернути увагу людей у всьому світі до Загальної декларації прав людини, як до загального ідеалу для всіх людей і народів.
   Користувачі мали можливість переглянути літературу з виставки, яка допоможе розібратися  і орієнтуватися у багатомонітному світі правових відносин та не розгубитися у складних ситуаціях, що можуть виникнути у житті. 
   Отже, від народження всі люди мають певні права, які гарантовані Конституцією і захищаються державою, їх потрібно знати і реалізувати , але пам’ятати, що поводитися слід так, щоб своєю повідінкою не порушувати прав іншої людини.

  

 


   Фарби осені.
 

З  25 жовтня по 25 листопада в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулась виставка робіт учнів 1-5 класів художнього відділу ДМШ «Фарби осені». Ми бачимо і тварин в осінньому лісі, і осенневі пейзажі, роботи з ліплення і живопису, цікаві дощечки з овочами і фруктами – дари осені і осінні натюрморти. Всі фарби осені зібрані на виставці. Оригінальні осінні букети і листя доповнюють оформлення.

      Всього виставку відвідало близько 600 чоловік. Відвідувачі визначіли кращі роботи: « Лисичка» Фірсової Анастасії ( ліплення ), « Подарунок осені » Пікунової Ясі  (ліплення ), «Осінній букет »Водолазської Марини ( живопис ). Переможці і усі учасники виставки отримали солодкі призи.

  


17 листопада в Дніпрорудненській міській бібліотеці поновило свою роботу літературне об’єднання   « Горизонт ». На зустрічі були розглянуті організаційні питання, план роботи на 2019 рік. Поети обмінялись своїми новими віршами, а О.Волос і Ф.Дробишев виконали декілька пісень на вірші дніпрорудненських поетів під гітару.

         Організаційне заняття Літо « Горизонт » було змістовним і творчим.

  


Невиплакані сльози України

23 листопада в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся вечір-реквієм « Невиплакані сльози України », присвячений 85-річчю голодомору в Україні. Вечір підготовлений  і проведений спільно з ПК « Гірник ».
          У читальнїй залі оформлена книжкова виставка « Полин Голодомору в Пам’яті нащадків », на столах стоять свічки пам’яті, сніп пшениці, окраєць хлібини, на екрані йде відеопоказ слайдів.
         У зустрічі приймали участь: провідний спеціаліст з гуманітарних питань міської ради Ніна Петрівна Джемела, студенти індустріального коледжу та професійного ліцею, учні старших класів шкіл.
         Відкрили свято діти фольклорного ансамблю « Намистечко » літературно-музикальною композицією. Ведучі І.Гончарова та В.Зборовський розповіли про штучний Голодомор 1932-1933 років,  як одного із найжахливіших способів знищення українського народу.
         Усі присутні ушанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.  Звучить пісня-реквієм « Свіча » у виконанні Оксани Беспалько.
        Самим яскравим моментом вечіра став виступ Євдокії Петрівни Лазуренко, якій на днях виконується сто років. Вона була свідком цих жахливих подій, про що  з подробицями розповіла. Молодь ледве стримувала сьози.
        У вечорі також взяли участь народний хор « Калина » з піснями « Українська земля » і « Єднаймося люба родина ».

       


І живе добра слава козацька

Напередодні Дня українського козацтва та Дня  захисника
 України  Дніпроруненською міською бібліотекою  було проведено годину познань зі студентами ідустріального коледжу "І живе добра слава козацька ".
З інформацією про козацтво виступила бібліотекар Олександра Кропива.
Студенти Настя Сливко, Артем Кокарєв, Олександр Семенько прочитали вірши про козаків.
        Цікаві факти із життя козаків навела викладач історії Майя Олександрівна Бойко.
Всі присутні взяли участь у вікторині та розгадували прислів’я, які були присвячені козацтву.
 А в читальній залі до свята оформлені книжкові виставки:  «Запорізке козацтво», на якій представлена література про козацьку епоху,                                                                                  яка надзвичайно багата подіями і героями, та виставка - вшанування « Герої нової доби » про захисників сучасної України.

   

    


1 жовтня члени жіночого клубу « Hand made » Дніпрорудненської міської бібліотеки взяли участь у виставці на міському святі, присвяченому Дню  людини похилого віку . На виставці були представлені роботи наших читачок: Анни Олексіївни Коваленко, Лілії Іванівни Антипович, Галини Михайлівни Малишевої, Тетяни Вікторівни Петренко.

Глядачі з цікавістю познайомилися з плетенням з газет, декупажем, виробами з лагенарії, ляльками - попиками; великий інтерес викликали роботи в техниці румунського і ірландського мережива, амігурумі.

Всі майстрині були нагороджені пам'ятними сувенірами, і оплесками глядачів.

   


28 вересня 2018 року в Дніпрорудненської міській бібліотеці відбулося свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек. В чітальному залі зібралися бібліотекарі міських бібліотек, читачі, гості.
       Працівників бібліотек привітала секретар міської ради Лариса Решетняк.
      Про свою бібліотеку розповіла завідувач .бібліотеки Тетяна Петренко. 
А бібліотекарі Олександра Кропива та  Ніна Шадріна назвали найактивніших читачів, які користуються  бібліотекою більш 30- ти років та  спонсорів.
     Бібліотекарів вітали Дніпрорудненські поети Людмила Дзвонок та Віктор Висоцький, а культпрацівники ПК «Гірняк» підготували для всіх присутніх святковий концерт.
    Свято вдалось.
     

  

 

.


В рамках реалізації  правопросвітницького проекту « Я маю право » в Дніпрорудненській міській бібліотеці  проведено цикл заходів з правової тематики, які
сприяють підвищенню правової культури читачів бібліотеки, інформованності молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.
       Так, 20 червня в читальної залі відбулась бесіда для студентів 1-го курсу індустріального техникуму « Я маю право », яку провела бібліотекар О.І.Кропива.
      Студентам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність,  згідно чинного законодавства України та Європейської конвенції з прав людини. 
      Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись студентів над необхідностю знати Закони ношої країни та вміти їх застосовувати. 
    Також, до уваги молоді був підготовлен тематичний  перегляд літератури « Живи по Закону, знай свої права ».
    А 21 червня в бібліотеці для студентів 2-го курсу викладач правознавства М.О. Бойко провела  правовау годину « Кроки до громадського життя »,з якої вони  дізналися, що таке « Громадянське суспільство », його ознаки та структуру.
     Особлива увага була придіелена становленняю громадського суспільства в Україні, як довготривалоїого завдання. 

 


Поетичний травень.

           18 травня в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся "Поетичний травень" - свято, яке стало в нашому місті традиційним і відзначається з 1989 року.
           Зав бібліотеки Т.Петренко розповіла про історію "Поетичного травня".
           У святі взяли участь Дніпрорудненські поети: Людмила Дзвонок, Фелікс Дробишев, Віктор Висоцький, Надія Літвінцова, Валентина М’ясникова, Борис Петренко, Інга Ус.
          Кожен з поетів крім авторських віршів прочитав вірш улюбленого поета. Пролунали вірші Юлії Друніної, Павла Глазового, Володимира Висоцького, Тетяни Рудовської, Булата Окуджави, Ліни Костенко.
         У концертній програмі взяли участь Валентина Лисенко, Таміла
Цимбаленко, Дмитро Кропива, Фелікс Дробишев.
         29-й "Поетичний травень" в Дніпрорудному відбувся

          
 

 


Вечір бардівської пісні

5 травня в Дніпрорудненській міській  бібліотекі відбувся вечір бардівської пісні.
 Гостями зустрічі були Фелікс Дробишев і Олег Волос - лауреати бардівських фестивалів м. Запоріжжя, Полтави, Ялти.
           Фелікс Дробишев -  автор двох поетичних збірок. 
Цього року творчий дует відзначив своє 20-річчя
            У першому відділенні звучали авторські пісні, серед них і на вірші дніпрорудненських поетів - Л.Бичкова, Л. Гнусової.
            Б.Петренко прочитав свої вірші, присвячені бардам.
            У творчій зустрічі взяли участь і молоді виконавці - студенти індустріального технікуму: Вадим Дашковский, Михайло Зубчанінов і Дмитро Кропива.
            Інструментальні п'єси пролунали у виконанні учня дитячої музичної школи Дмитра Окунева.
            У другому відділенні були виконані популярні пісні відомих бардів у виконанні Ф.Дробишева і О.Волоса.
           Глядачі отримали величезне задоволення і довго не відпускали виконавців.

 


Життя і пісня в долю заплелись

- під такою назвою 16 березня в Дніпрорудненської міській бібліотеці пройшов творчий вечір Валентини Лисенко - ветерана праці, «Відмінника народної освіти України», лауреата та дипломанта престижних конкурсів і фестивалів, Берегині Пісні.
    З 2016 року її творча діяльність була відзначена почесним знаком «За заслуги перед містом Дніпрорудне ». В цьому році виповнюється 50 років її трудової діяльності
і 20-річчя роботи в ПК «Гірник» в якості керівника дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко».
   На зустрічі були присутні Міський голова Ю.Н.Коробов, секретар міської ради Л.П.Решетняк, представники ветеранських організацій, дошкільних установ, шанувальники її творчості.
   Про життєвий і творчий шлях В.Лисенка розповіли ведучі Тетяна і Борис Петренко.
На зустрічі звучало багато українських патріотичних пісень у виконанні Валентини Лисенко, її доньки Оксани Беспалько і Томіли Цимбаленко.
   Було багато теплих слів і квітів. Глядачі сердечно дякували за свято.
 

 

 


Дніпрорудне читає Тараса Шевченка

«Дніпрорудне читає Тараса Шевченка» – під такою назвою відбувся флешмоб, присвячений 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Його головна мета – вшанування пам’яті Кобзаря та висловлення любові до нього.
Організатором  флешмобу стала Дніпрорудненська міська бібліотека-філіал. Охочих взяти участь у флешмобі зібрали оголошення. 
Розпочався флешмоб 9 березня о 15 годині. Одночасно на протязі 20 хвилин дніпрорудненці читали вірші Тараса Шевченка на площі біля Палацу культури «Гірник», в фойє, в міській бібліотеці.
Читання сподобалось.  Учасники заходу висловили надію повернутися до ідеї проведення флешмобу у березні наступного року, та цього разу – у масштабі всього міста.
 

    


А Сотня вже зустріла небеса

            21 лютого в Дніпрорудненській міській бібліотеці  для учнів професійного ліцею було проведено поетичну годину « А Сотня вже зустріла небеса », присвячену 4-й річниці Революції Гідності, ії героям, які загинули в боротьбі зі злочинним режимом за кращу долю України.
               Ведучі зустрічі В.Бінчева та Б.Петренко розповіли про трагічні події 18-20 лютого, коли снайпери відкрили прицільний вогонь по майданівцям. Загалом у протистоянні з антинародним режимом загинуло понад 100 осіб. Згодом їх назвали героями Небесної Сотні.  
                Поетичну естафету учні продовжили  віршами із антології «Небесна Сотня»: «В жалобі тихій», «Дід», «Бандеровцами кто-то величает», «Ви не пішли»,  «Я знаю: вы нас слышите сейчас», «Реквієм».

        Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Пам’ятаємо про подвиг Небесної Сотні. Світла та вічна пам’ять героям, які віддали життя за Україну!

    
 


На все життя поранені війною

     8 лютого  в Дніпрорудненській міській бібліотеці відбувся вечір-спогад  «На все життя поранені війною», присвячений вшануванню тих, хто поліг у афганській землі, хто прийшов із війни живим, хоча і з пораненою душею.
    У підготовці та проведенні вечора взяли участь студенти  індустріального технікуму, ПК «Гірник» та місцеві поети.
    В бібліотеці оформлена виставка – спогад «Афганістан болить в моії душі».
    Ведучі вечора - студенти Людмила Левченко та Дмитро Кропива повернули присутніх в далекий грудень 1979 року... Далека та чужа країна Афганістан. Ідучи у те пекло, наші солдати вірили, що несуть визволення народу Афганістана. Вони вірили, що  йдуть не вбивати, а зихищати. Скільки смертей, скільки горя за 10 років.
   Світлу пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.
   Лунали « афганські » пісні під гитару в виконанні Фелікса Дробишева.
   Свої вірші читали Людмила Дзвонок та Борис Петренко.

  


 


Від щірого серця           

     01грудня клуб « Ветеран » і міська Дніпрорудненська бібліотека провели вечір-відпочинку « Від щірого серця » для ветеранів народної освіти. В фойє клубу оформлена 
книжкова виставка « Рецепти здоров’я та довголіття »
     В залі зібралась інтелігенція міста – ветерани народної освіти: вихователі дошкільних закладів, вчітелі школ, викладачі індустріального техникуму і професійного ліцею.
     Серед Почесних гостей провідний спеціаліст по гуманітарним питанням виконкому міської ради Н.П.Джемела, директор Індустріального техникуму Н.В.Новік, заведуюча
дошкільним навчальним закладом №5 « Теремок » Н.В.Новохатська.
     Богато теплих слів лунало на адресу ветеранів:  « Разом з будевельниками, гірниками ви є гордістю  нашого міста, тому що ваші вихованці, учні, став дорослими працюють в цехах ЗЗРК, педагогічній ниві, у бізнесі, подають наше місто у других регіонах України та за ії межами »
     Ювілярам зустрічі були вручені квіти та сувеніри, вироблені руками дітей.
     У формі гри  бібліотекар О.І.Кропива провела учбову розминку: ветерани продовжували рядки популярних казок, віршів, прислів’я, приказки та інше.
    На зустрічі виступала концертна бригада клубу « Ветеран », і трио « Співучій колорит » ПК « Гірник ».

     


   І поліг народ, наче скошено поле.

25 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. 
    Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор , який призвів до небачених безневинних жертв.
    Згідно з дослідженнями Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України, демографічні втрати від Голодомору 1932–1933 років в Україні становлять 3,2 мільйони осіб. 
                   Пекельні цифри і слова
                   У серце б’ють, неначе молот,
                   Немов прокляття ожива,
                   Роки ті чорні, голод…голод…
   24 листопада о 13-00 г. в читальному залі Дніпрорудненської міської бібліотеки відбувся захід «І поліг народ наче скошене поле », присвячений вшануванню пам'яті жертв голодомору.
  На заході були присутні: Заступник міського голови Староконь Б.Ю, молодь міста,читачі, представники ветеранських організацій. 
   Ведучі заходу-пам'яті Ірина Гончарова та Валентин Зборовський  об'явили хвилину мовчання на вшанування пам'яті жертв голодомору.
    Заступник міського голови Староконь Б.Ю. призвав молодь ніколи не забувати цієї страшної трагедії.
  Працівниками міської бібліотеки до річниці пам'яті жертв голодомору організовано виставку: « Вогонь скорботи в серці навіки» 
    У виконані учасників дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко»,(керівник Лисенко В.В.) прозвучала «Молитва за Україну». Оксана Беспалько і Таміла Цимбаленко заспівали зворушливу пісню «Запаліть свічки», а у виконанні Народного хору «Калина» (керівник Цимбаленко Т.В.) звучали пісні про Україну.
   Нехай  для всіх нас Голодомор 1932-1933 років, для громадян нашої незалежної держави, співвітчизників за кордоном, для всіх людей доброї волі й чистої совісті стане актом поминальним, жестом покаяння і перестороги.

     


 21листопада у Дніпрорудненський міській бібліотеці відбулась година патріотизму « Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива ». На зустрічі були присутні учні та суденти – представники усіх учбових закладів міста.
 З днем Гідності та Свободи усіх привітала секретар міської ради Лариса Петрівна Решетняк.
 Ведучі: Н.Шадріна та Б.Петренко розповіли про Майдан 2004 року та Революцію Гідності, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Тому усі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.
 На зустрічі лунали авторські вірші, присвячені Героям Небесної Сотні та воїнам АТО у виконанні дніпрудненських поетів Л.Дзвонок та Б.Петренко.
    Закінчилось свято « Молитвою за Україну », яку заспівала Валентина Лисенко.
А у ранці пройшла година пам’яті у Дніпрорудненському індустріальному технікуму ( гр. ПР-14 ) , яку провела бібліотекар О.Кропива та викладач М.О.Бойко.

  

   


Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею.

    В міській бібліотеці Палацу культури "Гірник" пройшла зустріч з першобудівниками міста - Почесним громадянином міста Анатолієм Стефановичем Бєловим і будівельниками Дніпрорудного. 
    На вечір-зустріч зібралися представники усіх поколінь дніпрорудненців, щоб привітати Анатолія Стефановича,  і згадати про тих людей, які побудували місто і комбінат. Згадати про людей, які стали справжніми творцями історії нашого міста.

    Почесними гостями були:
 Чуприна Василь Дмитрович - бригадир монтажників, 
Костюк Петро Дмитрович - каменяр, 
Левченко Олексій Іванович – бригадир теслярів,
 Бондаренко Микола Лаврентійович - виконроб, 
Трясак Валентина Олександрівна - штукатур, 
малярі: Костюк Людмила Павлівна, Волошина Тетяна Іванівна,  Саєнко Наталія Іванівна.  


    У кожного з них позаду – велике трудове життя, наповнене  звершеннями, самовіддачею, плідною працею. Вклад будівельників в створення Дніпрорудного увічнений. Виросли нові будинки, з'явилися нові вулиці: Героїв праці,  Ентузіастів, Шахтарська... 
            Місцеві поети присвятили нашому місту і будівельникам свої вірші. Із задоволенням присутні слухали вірші Людмили Дзвонок, Надії Литвінцової, Інгі Ус, Віктора Висоцького, Валентина Зборовського.
    Щедрими оплесками зустріли солістку Валентину Лисенко, дует "Співочий колорит" у складі Таміли Цимбаленко і Валентини Лисенко... 
    Дуже зворушливою вийшла ця зустріч. Зігріла усім душу, по-доброму нагадала про хороше, відсунула проблеми і надовго зарядила радістю і настроєм. 

 


Поетичний травень

19  травня в Дніпррудненській міській бібліотеці відбувся  традиційний «Поетичний травень» - свято, яке бібліотека проводить з 1989 року.  Дуже символічно, що зустріч з поетами відбулася в день 85- річчя П. Ребра – одного з основоположників цього літературного свята (1965 р.)    Про життєвий і творчий шлях поета розповіла наша активна читачка, філолог – Валентина Федорівна Бінчева. Вірші П.Ребра читали: Борис Петренко, Дмитро Кропива,Валентин Зборовський, Валентина Бінчева.

    В другій частині свята свої вірші прочитали присутнім в залі дніпрорудненські поети: Людмила Дзвінок, Інга Ус, Віктор Висоцький, Лідія Гнусова, Олена Борисенко, Надія Літвінцова, Валентина М`ясникова і Борис Петренко.

    На святі звучали пісні у виконанні Валентини Лисенко, Вікторії Дон, Івана Вихрова.

28 –й  «Поетичний травень» в Дніпрорудному  відбувся!

  


Свято вишиванки

12 травня у  Дніпрорудненській міській бібліотеці   ми разом  з  користувачами  святкували  чудове  свято – День вишиванки. Мета заходу – вдягнути цього дня вишиванку, національний український одяг, як символ єдності українського народу. 
Це всеукраїнське свято покликане зберегти народні традиції. Воно проводиться з метою популяризації  літератури із народознавства, історії нашого народу, звичаїв, щоб пробу¬дити цікавість користувачів бібліотеки до історіі свого  народу.
Засноване у 2007 році свято вишиванки стрімко набуває популярності. Це чудове свято демонструє, що ми, українці,  сильні духом, ми – високо патріотичний народ, любимо свою країну, її історію, її культуру.

  
 


«І пісня йшла дорогами війни»

4 травня Дніпрорудненська міська бібліотека спільно з бібліотекою сімейного читання провела літературно-музичний вечір «І пісня йшла дорогами війни». На вечорі були присутні члени товариства «Діти війни», ветерани праці, читачі.
     В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Безсмертя звитязі людській», фотографії воєнних років із сімейних альбомів, на столах – тексти пісень воєнних років.
    Війна і пісня: що може бути спільного? Здавалося б, тягар і страждання воєнного періоду не залишає місця для пісень… Та пісня завжди супроводжувала солдата в поході і на відпочинку, а іноді і в бою.
     «Священная война». З цією піснею на вокзалах Москви рідні та близькі проводжали солдат на смертельний бій з фашизмом, вона стала нібито народним гімном, її повторювали на фронті і в тилу. Про історію творіння цієї пісні розповіла завідуюча бібліотеки Т.Петренко.
     Присутні з великим задоволенням співали пісні воєнних років: «Катюша», «Сини

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Свята
Календар свят України. Мова ділового спілкування
від "ЛІРИ"