Понеділок, 12.04.2021, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Василівська міська бібліотека
Комунального закладу
«Василівська Публічна бібліотека»
Василівської міської ради
Запорізької області

УВАГА!!!
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі
Форма входу

                           

Малобілозерська сільська бібліотека-філіал №4

Адреса: 71672 с. Мала Білозерка, вул. Шахтарська, 151
 Бібліотека працює: 8-00 до 17-00 Вихідні –неділя, понеділок

Фонд бібліотеки налічує 7410 примірників. З них 2124 - дитячої літератури. Щорічно послугами бібліотеки користується більше 600 читачів. Їм видається близько 12000 примірників.
 

 
Завідувач Малобілозерської сільської бібліотеки-філіал №4 - Сушко Аліна Іванівна. 

Для забезпечення самореалізації дітей в Малобілозерській сільській бібліотеці-філіал № 4 організований гурток декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй».

    Метою занять гуртка  є розвиток творчих здібностей , уваги, пам'яті, уяви, дрібної моторики рук дітей; виховання акуратності, естетичного смаку, інтересу до роботи з різними матеріалами, вміння економно використовувати матеріал, навчитися прийомам роботи в різних техніках.

    Для дітей проводяться майстер–класи, на яких вони не лише навчаються виготовляти вироби, а дізнаються  історію винекнення того, чи іншого виду декоративно-прикладного мистецтва, символіки кольорів та рослин. Діти вчаться плетінню з бісеру, роблять «диво-квіти» з капрону та паперу, навчаються основним прийомам вишивки атласними стрічками, вивчають техніку виготовлення українського оберегу – ляльки-мотанки. 

За виготовленням райських квітів з капрону


 

Перші спроби по вишивці стрічками

  

Майстер-клас  «Чарівний світ бісеру»

Наймолодшим учасникам гуртка по 7 років, та вони старанно повторюють  всі настанови керівника, щоб не відставати від старших учасників.

    На майстер-класі по виготовленню калини з бісеру «Без верби і  калини нема України»,  діти мали завдання підібрати про калину пісні, легенди, прислів’я, загадки, дізнатися, яка вона в природі, яке має листя, квіти, про застосування в медицині та побуті.

 

 

Ось така калина тепер прикрашає наш краєзнавчий куточок

Результатами роботи гуртка можна насолодитися відвідавши бібліотеку, де організована постійно-діюча виставка з роботами наших талановитих дітей, яка регулярно поповнюється новими виробами. Також бібліотека бере активну участь у виставках робіт, які проходять у будинку творчості та дитячому садку. Діти продають свої роботи на ярмарках у школі.

 

 

    

Гурток відвідують: Тимченко Аліна та Поліна, Тетерюк Наталія, Білка Яна, Бєлка Вікторія та Віталіна, Сопилюк Ганна та Катерина, Карнаух Ілля та Мирослава, Магденко Анастасія, Агалкова Анжеліка, Терило Анастасія


1 червня, в День захисту дітей, до Малобілозерської сільської бібліотеки – філіал №4 завітали учні 6 класу гімназії «Дивосвіт». Для них  проведено екскурсію по бібліотеці та гру-знайомство «Конвенція про права дитини».

 

Основною метою заходу було формування основ правових знань учнів, закріплення та перевірка здобутих знань, сприяння вихованню патріотичних почуттів до рідної країни.

Знайомство з Конвенцією відбувалося в ігровій формі, для того щоб дітям було легше засвоїти матеріал. Головною задачею було спонукати дітей до спілкування, розвивати в них комунікабельність. Діти могли вільно висловлювати свої думки щодо поставлених перед ними ситуацій. Тож, вони добре попрацювали, ознайомилися з окремими статтями документів, які захищають їх права та на практиці використали знання «Основні права, свободи та обов’язки громадян України».

А 3 червня 2016 року Малобілозерська сільська бібліотека – філіал № 4 підготувала захід з організації дозвілля дітей під час літніх канікул для учнів 5-6 класів гімназії «Дивосвіт». Захід проходив у формі інтелектуальної гри, яка називалася «Хочу все знати».

Основною метою проведення гри було розвиток у дітей творчих здібностей, розкриття інтелектуального потенціалу та виявлення нових талантів. Участь у різного виду змаганнях дозволило учням розширити свій світогляд, застосувати власні знання, ерудицію та логічне мислення, проявити вміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях в умовах обмеженого часу. А для того, щоб учні могли знайти відповіді на запитання, була організована книжкова виставка «Чудеса блакитної планети», де були зібрані дитячі книги довідкового характеру. Також кожен учасник гри не залишився без уваги, і був нагороджений солодким подарунком.

 


16 червня, в Малобілозерській сільській бібліотеці-філіал № 4 КЗ «Василівська ЦБС» пройшов народознавчий урок-вікторина «Народознавче лото». В останній день роботи літнього майданчику до бібліотеки завітали учні 5-6 класів гімназії «Дивосвіт». Метою заходу було поглибити знання про народні звичаї, свята, розвивати пізнавальні здібності, увагу, пам’ять, виховувати шанобливе ставлення до традицій свого народу.

Дітям було запропоновано дізнатися більше про народні звичаї, традиції та свята свого народу. Прочитати багато нового вони мали змогу з представленої в бібліотеці книжкової виставки «Святині українського народу». Також для дітей була проведена вікторина у формі лото, де дві команди могли перевірити свої знання з побуту, традицій та звичаїв нашого народу.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми повернемо сучасному поколінню його історичні цінності, національні звичаї, традиції, обряди, все те, чим жив і пишався український народ.Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Свята
Календар свят України. Мова ділового спілкування
від "ЛІРИ"